Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Kontakt:

Instytut Informatyki

Studia Podyplomowe

pok. 204, II piętro

mgr Urszula Adamiec

tel. +48 22 234 7432

e-mail: urszula.adamiec@pw.edu.pl

Politechnika Warszawska

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Instytut Informatyki

ul. Nowowiejska 15/19,

00-665 Warszawa

 

 

 

 

 

 

Nasi Partnerzy:

Jarosław Chudziak

 

Zrealizował wiele polskich i międzynarodowych strategicznych projektów biznesowych oraz technologicznych, transformujących modele biznesowe w sektorach: telekomunikacyjnym, finansowym i energetycznym. W ramach ponad 30 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze konsultingu zarządzał projektami i budował zespoły m.in. dla takich firm jak PwC, Orange, Prokom Software, KPMG i Accenture. W pracy akademickiej prowadzi badania naukowe oraz zajęcia dydaktyczne obszarze transformacji cyfrowych, systemów informacyjnych oraz sztucznej inteligencji.

 

Marek Jagieło

 

Lider, którego pasją jest rozwiązywanie problemów biznesowych poprzez efektywne aplikowanie innowacyjnych rozwiązań IT.

Posiada ponad 20 lat doświadczenia w międzynarodowych i polskich firmach, gdzie pracując zarówno w rolach technicznych jak i kierowniczych, budował globalne usługi oraz rozwiązania IT.

Zarządzając wirtualnymi zespołami stara się kultywować innowacyjność, kreatywność oraz "growth mindset", które pomagają osiągać lepsze rezultaty oraz większą satysfakcję z pracy.

Konrad Jamro

 

Wykładowca i naukowiec w amerykańskich szkołach biznesu, a także inżynier oprogramowania i konsultant z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach i startupach w branży telekomunikacyjnej, elektroniki użytkowej oraz energii odnawialnej. Od kilkunastu lat prowadzi międzykulturowe badania dotyczące relacji zaufania między liderem i współpracownikami, a także rozwiązań organizacyjnych zmniejszających rotację pracowników. Jego ulubionym stylem nauczania jest dyskusja rzeczywistych przypadków połączona z konkretnymi ćwiczeniami i zadaniami wykonywanymi w miejscu pracy. 

Wykładowcy

Sebastian Leosz

 

Neuropsycholog, licencjonowany trener kompetencji miękkich, terapeuta z doświadczeniem zdobytym w państwowych i prywatnych placówkach służby zdrowia. Wyszkolony przez specjalistów z Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemiec i USA. Zwolennik holistycznego spojrzenia na rozwój, zdrowie i relacje. Od blisko 15 lat zaangażowany w działalność trenerską i doradczą. Szkoli lekarzy, terapeutów i ludzi biznesu z zakresu prawidłowej, świadomej i celowej komunikacji. Jako trener stawia na budowanie u uczestników samoświadomości, znajomość procesów psychologicznych, które wpływają na jakość naszego codziennego życia. Prywatnie zakochany w Teneryfie miłośnik buldogów francuskich.

Radosław Lipiński

 

 

Lider, którego pasją jest budowanie efektywnych zespołów, rozwój ludzi (trener, mentor, coach), technologii i jej wpływu na otoczenie. Umiejący zarządzać zmianą i tworzyć organizacje w różnorodnych środowiskach (wytwarzanie oprogramowania, bankowość, farmacja) i skalach.

Doświadczenie zdobywane w największych firmach międzynarodowych (zespoły wielokulturowe i wirtualne). Równolegle budujący przez ponad 15 lat wiedzę akademicką w domenie zarządzania i przywództwa.

Piotr Malec

 

Doświadczony Transformation Manager z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu projektami informatycznymi dla polskich i zagranicznych instytucji finansowych. Wieloletnie doświadczenie konsultingowe w renomowanych firmach doradczych. Certyfikowany kierownik projektów (PMP). Ponad 25 letnie praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeń systemów informatycznych, zmian organizacji, redukcji kosztów, w tym także zarządzaniu projektami w trudnych sytuacjach.

Przemysław Piwowar

 

Jest nieugiętym optymistą, który dostrzega wiele możliwości w każdej sytuacji. Konsekwentnie przekonuje, że napotykanie trudności są jedynie impulsem do działań, dzięki którym można się jeszcze więcej nauczyć. Wierzy, że wszystko można ulepszyć, wyeliminować wady i odszukać nowe możliwości nawet w kryzysie. Lubi eksperymentować.

Od 21 lat z ogromną fascynacją realizuje projekty i produkty w branży IT, zawsze blisko organizacji turkusowych lub zwinnych. Doświadczenie w roli programisty, team leadera i product ownera pozwala mu lepiej rozumieć i komunikować się zarówno z zespołami wytwórczymi jak i interesariuszami.

Dziś jako Leader Agile Center pomaga BNP Paribas przejść na wyższy poziom zwinności tzw. Agile@Scale.

 

Sergiusz Prokurat

 

Prezes fundacji SCCD. Doktor nauk ekonomicznych, przedsiębiorca, trener, publicysta, historyk, absolwent studiów MBA. Pracował w Lingaro, HP, HPE, DXC oraz ICAN. Ekspert zarządzania projektami IT. Jego artykuły oraz opinie pojawiały się w „Harvard Business Review”, „America Latina Business Review”, „Warsaw Business Journal”, „The Observer”, oraz wielu czołowych mediach w Polsce (m.in. „Wprost”, Dziennik Gazeta Prawna”). Autor bestsellerowej książki w USA „Work 2.0: Nowhere to Hide”

Adam Roś

 

Od ponad 20 lat rozwija i kieruje zespołami w międzynarodowych firmach z branży IT. Wraz z nimi opracował i wprowadził na światowe rynki setki nowych rozwiązań dla produktów i usług telekomunikacyjnych oraz elektroniki konsumenckiej. 

Jego pasją jest ciągłe poszukiwanie innowacji z wykorzystaniem metod z powodzeniem stosowanych przez globalne firmy high-tech i startupy.

Ireneusz Zyzański

 

Konsultant, mentor i coach w obszarze międzykulturowej komunikacji i przywództwa. Autor książki „Popatrz inaczej. Pułapki komunikacji w biznesie międzynarodowym”.
25 lat doświadczeń w międzynarodowych korporacjach w Polsce, w Libii, na Ukrainie, w
Dubaju, Chinach, Rosji, Indonezji i Hong Kongu w zarządzaniu HR i sprzedażą.
Posiada certyfikacje trenera międzykulturowego z European Institute for Intercultural
Development (EIFID) z Amsterdamu. Jest absolwentem wydziału arabistyki na UJ w Krakowie.

Wawrzyniec Sosnowski

 

Ponad 20 lat doświadczeń jako manager IT w zróżnicowanym środowisku od prowadzeniu start-up przez firmy średniej wielkości aż do dużuch międzynarodowych korporacji. Rozwiązania dla bankowości, ubezpieczeń, gamblingu on-line, pharma obejmujące odpowiedzialność za P&L, porftel produktów, innowacje, transformacje własne jak i po stronie Zamawiającego, zarządzanie zmianą, projekty zewnętrzne i wewnętrzne. Praktykczne doświadczenia pracy w różbych modelach organizacyjnych w tym tranformacje, dostosowanie funkcji wspierających, dynamiczne dostosowywanie do potrzeb Organizacji

Łukasz Wierciński

 

Lider z kilkunastoletnim doświadczeniem w przewodzeniu zespołom IT, zarówno budując je od nowa, skalując, transformując, jak i usprawniając istniejące struktury. Obecnie Head of Technology Center w Roche, organizacji złożonej z 800+ osób technicznych i rocznym budżetem 125+ mln złotych. Profesjonalnie zwolennik dzielenia się wiedzą i rozwoju osobistego, stąd częsty uczestnik i prezenter na konferencjach branżowych. Prywatnie fan sportu, a w szczególności dyscyplin wytrzymałościowych.

Katarzyna Zawadzka

 

Od ponad 15 lat rozwija swoją karierę wspierając międzynarodowe korporacje w szeroko rozumianym zarządzaniu zespołami.

Przeszła ścieżkę rozwoju kariery od obszaru zapewniania i kontroli jakości oprogramowania w IBM, poprzez  szereg ról managerskich w Roche, do

zarządzania zespołami odpowiedzialnymi za zapewnianie jakości oprogramowania, wdrożenia IT, czy pre-sales support w Samsung.

Jej pasją są ludzie i wspomaganie ich w jak najlepszym wykorzystaniu ich talentów, stąd w 2015 roku przeszła do działu HR i objęła odpowiedzialność za zarządzania talentami i rekrutację, a od roku 2017 jest kierownikiem zespołu szkoleń i rozwoju, gdzie wykorzystuje doświadczenie zdobyte w branży IT tworząc programy rozwojowe i prowadząc szkolenia dla inżynierów oraz kadry managerskiej Samsung R&D.

Mariusz Zyśk

 

Lider zespołów ukierunkowany na cel i dostarczanie wartości dodanych, umiejętnie wydobywa talenty ludzkie przy realizacji zaplanowanych zadań.

Pasjonat z obszaru automatyzacji procesów i eliminacji zbędnej pracy.

Trener z obszaru zarządzania projektami,  posiadający umiejętność elastycznego wprowadzania zmian w organizacjach wielokulturowych.

Posiada międzynarodowe doświadczenie w branży IT (Finanse i Bankowość, Telco, R&D, Startupy, CPG).