Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Kontakt:

Instytut Informatyki

Studia Podyplomowe

pok. 206A, II piętro

mgr Urszula Adamiec

tel. +48 22 234 13 91

e-mail: urszula.adamiec@pw.edu.pl

Politechnika Warszawska

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Instytut Informatyki

ul. Nowowiejska 15/19,

00-665 Warszawa

 

 

 

 

 

 

Nasi Partnerzy:

Adres email
Numer telefonu
Treść wiadomości
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Formularz został wysłany.
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

urszula.adamiec@pw.edu.pl

Przywództwo IT - od eksperta do lidera

 
Studia podyplomowe Przywództwo IT - od eksperta do lidera dostarczą wiedzę, narzędzia i metody niezbędne menedżerom i liderom w nowoczesnych i zorientowanych na rozwój organizacjach. Narzędzia i metodyki omawiane w programie studiów są obecnie szeroko stosowane i dobrze sprawdzone na rynku, a sposób ich przedstawienia przez wykładowców pozwoli na natychmiastowe zastosowanie w każdym projekcie lub organizacji.
 
Program studiów obejmuje trzy krytyczne obszary funkcjonowania lidera w kontekście IT, czyli zarządzanie:
(1) samym sobą i rozwojem osobisty,
(2) zespołami projektowymi i funkcjonalnymi,
(3) oburęcznością (z ang. ambidexterity) w organizacjach, tj. zwiększanie efektywności istniejących procesów i równoczesne poszukiwanie zupełnie nowych rozwiązań.
 

Program studiów został przygotowany przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, reprezentujących szeroki wachlarz biznesów i firm, często międzynarodowych, wielokulturowych, którzy sami przeszli i wielokrotnie przeprowadzili przez podobną ścieżkę rozwoju osobistego innych liderów jako przełożeni, mentorzy, czy trenerzy. Uczestnicy nie tylko rozszerzą swoją wiedzę w zakresie przywództwa w IT, ale  przeanalizują liczne rzeczywiste przykłady i doświadczenia samych prowadzących, a także wykorzystają nowo nabyte umiejętności do diagnozy i rozwiązania aktualnych problemów w swoich organizacjach.

 

Studia podyplomowe Przywództwo w IT - od eksperta do lidera przygotowują do wyzwań stojących przed liderami IT we współczesnym świecie pełnym zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności. Wiedza i umiejętności nabyte w czasie studiów ułatwią przeprowadzenie siebie, zespółu oraz organizacji przez planowane lub wymuszone przez otoczenie zmiany, a także skutecznie wdrożyć innowacje procesowe i produktowe w działach IT.