Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Kontakt:

Instytut Informatyki

Studia Podyplomowe

pok. 206A, II piętro

mgr Urszula Adamiec

tel. +48 22 234 13 91

e-mail: urszula.adamiec@pw.edu.pl

Politechnika Warszawska

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Instytut Informatyki

ul. Nowowiejska 15/19,

00-665 Warszawa

 

 

 

 

 

 

Nasi Partnerzy:

Adres email
Numer telefonu
Treść wiadomości
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Formularz został wysłany.
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

urszula.adamiec@pw.edu.pl

DZIEŃ OTWARTY

Studiuj „Przywództwo IT – od Eksperta do Lidera” na PW (DZIEŃ OTWARTY)

         DATA – 7 października 2021, 17:00 (Czwartek)          WYDARZENIE ONLINE 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś inżynierem i pracujesz w obszarze wykorzystującym bądź rozwijającym technologie informatyczne? Chcesz popatrzeć szerzej na swój rozwój i możliwe ścieżki kariery? Poznać i rozwinąć kompetencje przywódcze i zarządcze? Spotkać i podyskutować z ekspertami i kolegami z podobnymi ambicjami?

 

Zapisz się na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia podyplomowe „Przywództwo IT – od Eksperta do Lidera” .

Dowiedz się więcej o studiach i sprawdź jak uczymy.

 

 

 

 

AGENDA

 

17.00 - 17.30    wprowadzenie o studiach

17.30 - 18.00    sesja Q&A dotycząca studiów 

18.00 - 19.00    prelekcja - Czy lider IT potrzebuje międzykulturowej kompetencji

 

Temat prelekcji:  Czy lider IT potrzebuje międzykulturowej kompetencji?

 

Współczesny lider IT pracuje globalnie zarządzając wielokulturowymi zespołami. Ta różnorodność ubogaca i rozszerza perspektywy, ale jednocześnie kryje w sobie pułapki, które mogą drastycznie obniżyć rezultaty pracy i motywację.

 

Czy wiesz że “yes” w niektórych kulturach wcale nie oznacza “zgadzam się, zrobię to”? Dlaczego twój naturalny styl komunikacji w niektórych miejscach będzie postrzegany jako zbyt arogancki i dyrektywny a w innych innych jako zbyt miękki i nieprecyzyjny? Co oznacza komunikat że coś będzie zrobione “jutro”, kiedy usłyszysz go w Szwajcarii a co na Bliskim Wschodzie? Dlaczego w azjatyckich kulturach trudno jest zakomunikować przełożonemu że się myli?


Irek Zyzański ma doświadczenie 25 lat pracy w działach HR i sprzedaży w międzynarodowych korporacjach, pracując w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji dla szefów 14 narodowości, Na naszym otwierającym wykładzie porozmawiamy o tym jak ważna jest świadomość różnic kulturowych i znaczenie międzykulturowej kompetencji dla lidera IT w XXI wieku.

 

Spotkanie poprowadzą:

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr inż. Jarosław Chudziak – kierownik studiów, adiunkt w Instytucie Informatyki oraz Lider z wieloletnim doświadczeniem w firmach międzynarodowych. Zrealizował wiele polskich i międzynarodowych strategicznych projektów biznesowych oraz technologicznych, transformujących modele biznesowe w sektorach: telekomunikacyjnym, finansowym i energetycznym. W ramach ponad 30 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze konsultingu zarządzał projektami i budował zespoły m.in. dla takich firm jak PwC, Orange, Prokom Software, KPMG i Accenture. W pracy akademickiej prowadzi badania naukowe oraz zajęcia dydaktyczne obszarze transformacji cyfrowych, systemów informacyjnych oraz sztucznej inteligencji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prof. dr hab. Inż. Mieczysław Muraszkiewicz - Profesor w Instytucie Informatyki PW. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr Radosław Lipiński - Lider, którego pasją jest budowanie efektywnych zespołów, rozwój ludzi (trener, mentor, coach), technologii i jej wpływu na otoczenie. Umiejący zarządzać zmianą i tworzyć organizacje w różnorodnych środowiskach (wytwarzanie oprogramowania, bankowość, farmacja) i skalach. Doświadczenie zdobywane w największych firmach międzynarodowych (zespoły wielokulturowe i wirtualne). Równolegle budujący przez ponad 15 lat wiedzę akademicką w domenie zarządzania i przywództwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mgr inż. Adam Roś - od ponad 20 lat rozwija i kieruje zespołami w międzynarodowych firmach z branży IT. Wraz z nimi opracował i wprowadził na światowe rynki setki nowych rozwiązań dla produktów i usług telekomunikacyjnych oraz elektroniki konsumenckiej. Jego pasją jest ciągłe poszukiwanie innowacji z wykorzystaniem metod z powodzeniem stosowanych przez globalne firmy high-tech i startupy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr Konrad Jamro - wykładowca i naukowiec w amerykańskich szkołach biznesu, a także inżynier oprogramowania i konsultant z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach i startupach w branży telekomunikacyjnej, elektroniki użytkowej oraz energii odnawialnej. Od kilkunastu lat prowadzi międzykulturowe badania dotyczące relacji zaufania między liderem i współpracownikami, a także rozwiązań organizacyjnych zmniejszających rotację pracowników. Jego ulubionym stylem nauczania jest dyskusja rzeczywistych przypadków połączona z konkretnymi ćwiczeniami i zadaniami wykonywanymi w miejscu pracy.

 

PRELEKCJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ireneusz Zyzański - konsultant, mentor i coach w obszarze międzykulturowej komunikacji i przywództwa. Autor książki „Popatrz inaczej. Pułapki komunikacji w biznesie międzynarodowym”.

25 lat doświadczeń w międzynarodowych korporacjach w Polsce, w Libii, na Ukrainie, w

Dubaju, Chinach, Rosji, Indonezji i Hong Kongu w zarządzaniu HR i sprzedażą.

Posiada certyfikacje trenera międzykulturowego z European Institute for Intercultural

Development (EIFID) z Amsterdamu. Jest absolwentem wydziału arabistyki na UJ w Krakowie.

 

 

Spotkanie prowadzone jest w trybie zdalnym na platformie ZOOM

Po zgłoszeniu udziału otrzymasz mailem informacje potrzebne do logowania. Jeżeli nie otrzymasz ich w ciągu 24 godzin, sprawdź folder SPAM, a jeżeli to nie pomoże napisz na adres: urszula.adamiec@pw.edu.pl

 

Zapraszamy do rejestracji

ZAREJESTRUJ SIĘ